Kancelaria prawna

Dom Finansowy HM Finance wraz ze swoim partnerem – renomowaną Kancelarią Prawną Siwko i Wspólnicy oferują kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych.

Oferujemy pakiet bezpłatnej obsługi prawnej w ramach abonamentu prawno-księgowego dla podmiotów gospodarczych (spółek kapitałowych oraz działalności gospodarczych).

Uwolnij swoją firmę od skomplikowanych procedur i przepisów prawnych. Powierz obsługę prawną swojego przedsiębiorstwa sprawdzonemu partnerowi jakim jest Dom Finansowy HM Finance.

Osobom fizycznym oferujemy pomoc w zakresie odzyskania opłat likwidacyjnych z tak zwanych “polisolokat”.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane w formularzu kontaktowym zapytanie. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

*Zapoznałem się z Polityką prywatności. Zobacz politykę prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych o charakterze marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej uzupełnij formularz po lewej stronie. Nasz konsultant skontaktuje się z Toba w ciągu 24 godzin.