Kredyty dla osób fizycznych

Dom Finansowy HM Finance proponuje  również szerokie możliwości w zakresie finansowania osób fizycznych.

Kredyty dla osób fizycznych dzielą się na celowe i niecelowe.

W Naszej ofercie mogą skorzystać Państwo z:

  • Kredytu hipotecznego – kredyt celowy związany z wykończeniem, remontem lub zakupem nieruchomości zabezpieczony hipoteką nawet na 35 lat.
  • Pożyczka hipoteczna – najtańszy kredyt niecelowy na rynku. Nawet do 70 % wartości zabezpieczenia na dowolny cel. Możliwość zaciągnięcia kredytu także bez sprawdzania BIK.
  • Pożyczka gotówkowa – niecelowy kredyt, dzięki któremu możesz spełnić marzenia o egzotycznych wakacjach, odświeżeniu mieszkania czy po prostu wsparciu budżetu gospodarstwa domowego.
  • Kredyt samochodowy – kredyt celowy na zakup wybranego przez Ciebie auta. Możliwość uzyskania kredytu bez sprawdzania BIK.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane w formularzu kontaktowym zapytanie. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

*Zapoznałem się z Polityką prywatności. Zobacz politykę prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych o charakterze marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej uzupełnij formularz po lewej stronie. Nasz konsultant skontaktuje się z Toba w ciągu 24 godzin.