Szukaj
  • hmfinance

JAK BYĆ KONKURENCYJNYM PRACODAWCĄ NA RYNKU PRACY I NIE PRZEPŁACAĆ?Zmiany zachodzące na rynku pracy spowodowały, że pracodawcy mają do czynienia z tzw. rynkiem pracownika. Firmy za wszelką cenę starają się być konkurencyjne na rynku, proponując potencjalnym kandydatom do pracy różnego rodzaju benefity i dodatki np:


· karty sportowe

· dostęp do prywatnej opieki medycznej

· ubezpieczenia dla pracowników i ich rodzin

· karty paliwowe


Co jednak gdy część firm nadal chce zatrudniać pracowników poprzez umowy B2B/samozatrudnienie i firmy te chciałyby zaproponować pracownikowi coś więcej, niż powyższe popularne benefity będące standardem w większości firm?


Jakie dodatkowe korzyści poza podatkowymi, mogłyby skłonić potencjalnego pracownika do zatrudnienia w formie umowy B2B?


Dlaczego w ramach benefitu związanego z wykonywaną pracą, nie zaproponować potencjalnemu pracownikowi zatrudnionemu na umowie B2B profesjonalnej, stałej obsługi księgowej w połączeniu z nielimitowanym dostępem do porad prawnych?


Prowadzenie obsługi księgowo-prawnej dla pracownika w formie benefitu, to świetne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy jak i dla pracownika:


Korzyści dla pracodawcy:

· zadowolenie pracownika

· konkurencyjna oferta pracy

· dodatkowy koszt uzyskania przychodu dla pracodawcy, a więc mniejszy podatek do zapłacenia

· rozszerzenie pakietu socjalnego dla pracowników, korzystny wizerunek firmy

· korzystniejsza oferta zatrudnienia pracownika, poprzez umowę B2B, która generuje potężne oszczędności i wygodę dla pracodawcy


Korzyści dla pracownika:


· Bardzo niskie koszty księgowości lub księgowość opłacana przez pracodawcę

· Prowadzenie księgowości w ramach pakietu socjalnego przez pracodawcę

· Dostęp do opieki prawnej 24h ( nielimitowane porady prawne, nielimitowana analiza dokumentów, stałe wsparcie prawnika 365 dni w roku – prawnik „pod ręką” )

· Korzyści podatkowo - finansowe w związku z pracą na samozatrudnieniu ( możliwość odliczania kosztów i w konsekwencji płacenie niższego podatku niż przy umowie o pracę lub innych formach zatrudnienia


Dom Finansowy HM Finance przygotował dla wszystkich pracodawców zatrudniających pracowników poprzez umowy B2B, specjalną, niezwykle korzystną propozycję współpracy.

Serdecznie zachęcamy do pozostawienia swoich danych w formularzu kontaktowym na naszej stronie internetowej, aby umówić się na rozmowę w celu poznania szczegółów.

19 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie